دوربین مداربسته FTD – اف تی دی IP ANALOG

نویسنده:   تاریخ انتشار:  دسته: دوربین مداربسته, محصولات | بدون دیدگاه

دوربین مداربسته FTD – اف تی دی IP ANALOG

دوربین مداربسته FTD گروه مهندسی آشیانه در مدل های : دوربین مداربسته دام DOM,دوربین مداربسته بالت یا استوانه ای BULLET,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته نیمه صنعتی,دوربین مداربسته اسپید دام SPEED DOM,دوربین مداربسته مینیاتوری,دوربین مداربسته در قالب سنسور چشمی دزدگیر,دوربین مداربسته در قالب آینه,دوربین مداربسته در قالب لامپ هالوژن,دوربین مداربسته در قالب سنسور اعلان حریق در مدل های FTD501,FTD502,FTD503,FTD504,FTD505,FTDM35,FTDGH90 با گارانتی آشیانه ارائه می گردند . دوربین مداربسته FTD آشیانه همگی از حسگر CCD SONY متشکل شده اند که بهترین پردازشگر تصویر به لحاظ کیفیت تصویر و عدم افت کیفیت تصویر می باشد . نصب دوربین مداربسته FTD و همچنین انتقال تصویر دوربین مداربسته FTD به دست متخصصین فنی آشیانه با کارشناسی فنی دقیق صورت می پذیرد . فروش دوربین مداربسته FTD به همراه کارشناسی دقیق متناسب با نیاز مشتری و ارائه توضیحات دقیق و علمی کامل در ارتباط با دوربین مداربسته FTD توسط کارشناسان فروش آشیانه .

دوربین مداربسته (CCTV) چیست؟
واژه “دوربین مدار بسته” برگردان فارسی کلمه انگلیسی Closet Circuit television یا به اختصار CCTV می باشد. معنی لغوی آن جعبه جادویی مدار بسته است و به دوربین هایی گفته می شود که در جای خود ثابت اند.
در این سیستم، تصاویر دوربین ها از طریق یک مدار بسته (Closed Circuit) به دستگاه ضبط (DVR/NVR) یا نمایشگر تصاویر (Monitor) فرستاده می شود. در واقع به غیر از دستگاه مرکزی ضبط یا نمایش، هیچ دستگاه و یا فرد دیگری توانایی مشاهده و یا ضبط تصاویر را نخواهد داشت و به همین دلیل یک مدار بسته بین دوربین و نمایشگر تشکیل می شود. تفاوت این سیستم با سیستم انتقال تصاویر تلویزیونی در بسته بودن مدار است، در صورتی که تصاویر تلویزیونی برای تمام گیرنده های استاندارد قابل دریافت هستند.

 

دوربین مداربسته FTD

دوربین مداربسته FTD

 

CCD SONY چیست ؟ اصطلاح Charged Coupled Device) CCD) در واقع به چیپ یا حسگر تصویر و پردازشگر تصویر دوربین اشاره می کند. حسگرهای CCD در اندازه های مختلفی ساخته میشوند که معمولا با اینچ نمایش داده می شود و بهترین نوع حسگرهای دوربین SONY می باشد که خود CCD سی سی دی های سونی در مدل های EFFIO,SUPAR HAD,… امکانات و کاربرد گوناگونی دارند .

 

CCD SONY چیست

CCD SONY چیست

 

TVL چیست ؟ تفکیک پذیری یا رزولیشن یکی از اصلی ترین خصوصیات یک CCD و دوربین مداربسته است . این تفکیک پذیری در دوربین های آنالوگ با تیوی لاین TVL نشان داده می شود و در واقع تعداد خطوط افقی تشکیل دهنده تصویر می باشد که هر چه این عدد بالاتر باشد طبعا کیفیت و وضوح تصویر بهتری خواهیم داشت .

 

TVL تی وی لاین

TVL تی وی لاین

 

IR چیست ؟ واژه infrared) IR) به معنای طیف مادون قرمز است . دوربین های مداربسته دید در شب IR از طریق استفاده از LED های مادون قرمز که در اطراف لنز دوربین تعبیه می شوند محیط اطراف خود را روشن کرده و امکان تصویر برداری در شب را فراهم می اورند . امواج مادون قرمز به وسیله چشم انسان قابل روئیت نیستند اما به وسیله سنسورهای تصویر دوربین ها قابل شناسایی هستند . از این طریق دوربین های دید در شب میتوانند بدون به وجود آوردن نور مرئی محیط اطراف خود را روشن و تصویربرداری کنند . توجه داشته باشید که دید دوربین و تصویربرداری دوربین در شب به صورت سیاه و سفید صورت می گیرد . هرچه تعداد این LED ها بیشتر باشند تصویر در شب با مسافت بیشتری را خواهیم داشت .

دید در شب مادون قرمز IR INFRARED

دید در شب مادون قرمز IR INFRARED

 

دوربین مداربسته دید درشب FTD

دوربین مداربسته دید درشب FTD

 

دوربین مداربسته FTD مدل FTD501 :

۵۲۰ تی وی لاین TVL – دید در شب ۱۰ متر IR – لنز ۳٫۶ – CCD SONY

 

دوربین مداربسته FTD دام DOM دید درشب

دوربین مداربسته FTD دام DOM دید درشب

 

دوربین مداربسته FTD مدل FTD502 :

۶۰۰ تی وی لاین TVL – ضد آب – CCD SONY – دید در شب ۲۰ متر IR – لنز ۳٫۶

 

دوربین مداربسته FTD BULLET بالت دید درشب

دوربین مداربسته FTD BULLET بالت دید درشب

دوربین مداربسته FTD BULLET بالت دید درشب ضد آب

دوربین مداربسته FTD BULLET بالت دید درشب ضد آب

دوربین مداربسته FTD مدل FTD503 :

دوربین مداربسته FTD مدل FTD504M :

دوربین مداربسته مینیاتوری کبریتی

ابعاد : ۳cm * 3cm – دید در شب ۱۰ متر IR – لنز ۳٫۶ – CCD SONY – 480 TVL – دارای میکروفون ضبط صدا

دوربین مداربسته مینیاتوری کبریتی FTD

دوربین مداربسته مینیاتوری کبریتی FTD

دوربین مداربسته FTD مدل FTD505Z :

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


This site is protected by WP-CopyRightPro