ریموت کنترل هاپینگ

نویسنده:   تاریخ انتشار:  دسته: قفل برقی ریموتی, محصولات | بدون دیدگاه

ریموت کنترل هاپینگ

ریموت کنترل یدک هاپینگ 

ریموت کنترل دارای تکنولوژی هاپینگ کد (۱۶ بیلیون حالت برای کددهی ) باامنیت بالا و غیرقابل کپی می باشد به هیچ عنوان نمی توان در هیچ جا غیر از دستگاه سانترال قفل برقی کپی برداری و یدک سازی کرد .

ریموت کنترل رسیور دارای فرکانس : ۴۳۳٫۹۲MHZ می باشد . کد دهی این ریموت کنترل Rolling کد با امنیت بالا می باشد همچنین این فرکانس کاری از فرکانس های SINGLE می باشد و هیچ تداخلی با فرکانس های دیگر و فرکانس های رایج رادیویی ندارد .

ریموت کنترل سانترال مرکزی قفل برقی دارای تغذیه ۱ عدد باطری ۱۲ ولت می باشد . جریان مصرفی این باطری ۲۳ آمپر می باشد .

برد ریموت کنترل تا رسیور قفل برقی ریموتی ۷۰ متر است . در برخی موارد با توجه به نوع ساختار محیط از قبیل نوع دیوار کشی نوع آلیاژهای استفاده شده و نویز محیط امکان دارد این متراژ به مقدار ۱۰۰ متر و بالاتر هم برسد .

تفاوت ریموت کنترل ها در ساختار مداری آنها می باشد و امکان دارد ریموت هاپینگ و لرنینگ با قاب های یکسان خریداران را در خرید دچار خطا کند و ریموت را نتوان بر روی سیستم تعریف و کددهی کرد .


ریموت یدک قفل برقی

 ریموت کنترل قفل برقی شرکت آشیانه دارای اسیلاتور داخلی می باشد که موجب کارکرد بهینه سیستم و بیشترین برد بین کاربر را تا سانترال باکس قفل برقی را می توان داشت .

دکمه هایی بر روی سیستم کنترل تعبیه شده اند با نام های A B C D که می توان هر کدام از این دکمه ها را برای باکس قفل برقی تعریف کرده و پس از گذر زمان و کار ممتد و طولانی مدت اگر دکمه دچار خرابی یا اختلال گردید دکمه های بعدی را به ترتیب جایگزین نمود و بدین ترتیب چندین سال و طولانی مدت می توان از سیستم استفاده کرد

دارای کاور خارجی و ضربه گیر می باشد تا در مواقع بی احتیاطی و سهل انگاری کاربر در اثر ضربه و موارد طبیعی پیش بینی نشده دکمه ها دچار آسیب و خرابی نشوند

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


This site is protected by WP-CopyRightPro