قفل برقی درب اتاق,قفل الکترونیکی در چوبی,قفل هوشمند

نویسنده:   تاریخ انتشار:  دسته: دسته‌بندی نشده, قفل برقی ریموتی, قفل مگنت,مغناطیسی,الکترو مکانیکی, محصولات | بدون دیدگاه

قفل برقی درب اتاق,قفل الکترونیکی در چوبی,قفل هوشمند

قفل برقی درب اتاق,قیمت قفل برقی,قفل برقی,قفل برقی درب چوبی,قفل الکترونیکی در واحد,شرکت,سرور,انبار,قفل هوشمند,درب بازکن الکترونیکی,دربازکن فروشگاه صرافی,قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی طلا فروشی,برقی کردن درب ورودی مغازه طلا فروشی,قفل و دربازکن برقیی طلافروشی,درب باز کن برقی,قفل الکترونیکی درب چوبی,قفل مقابل برقی O&CC اسپانیا,قفل مقابلی برقی درب آپارتمان,قفل الکترونیکی درب شرکت,قفل الکترونیکی و دربازکن برقی درب آپارتمانی چوبی شرکت,منزل,اتاق مدیریت,زبانه دار مغناطیسی,قفل برقی درب ورودی,قفل برقی درب اتاق نصب می گردد.

قیمت قفل برقی درب اتاق چوبی اتاق آپارتمانی واحد شرکت مگنتی مغناطیسی الکترونیکی هوشمند اسپانیا

قیمت قفل برقی درب اتاق چوبی اتاق آپارتمانی واحد شرکت مگنتی مغناطیسی الکترونیکی هوشمند اسپانیا

قفل برقی درب اتاق یا قفل برقی ؟

قفل برقی درب اتاق در واقع قفل برقی نمی باشد به معنای واقعی اگر به بررسی قفل برقی و دربازکن برقی بپردازیم پی میبریم دربازکن برقی فقط نقش باز کردن درب و سهولت تردد را در پی دارد و در واقع عملیات باز کردن درب توسط ریموت با نصب دربازکن برقی او کنترل های جانبی مانند ریموت,رمز,کارت و اثر انگشت صورت می پذیرد و عملیات قفل کردن درب و امنیتی شدن درب توسط قفل های برقی مانند قفل الکترومغناطیسی شفتی می باشد.

قفل درب برقی اتاق خرید دربازکن الکترونیکی هوشمند بیسیم 12 ولت اتاق در مدیریت منشی انبار چوبی فلزی ضد سرقت

قفل درب برقی اتاق خرید دربازکن الکترونیکی هوشمند بیسیم ۱۲ ولت اتاق در مدیریت منشی انبار چوبی فلزی ضد سرقت

قفل برقی درب اتاق :

قفل برقی درب اتاق,درب باز کن برقی الکترونیکی درب های ورودی و قفل برقی صرافی,قفل الکترونیکی درب طلافروشی یا قفل برقی زبانه دار جهت برقی کردن درب ورودی مغازه طلافروشی,درب ورودیی صرافی,فروشگاه طلا فروشی و همچنین قفل اسپانیایی الکترونیکی درب اتاق سرور,اتاقق مدیریت,درب شرکت,اتاق کنفرانس و ورودی شرکت قفل الکترونیکی درب شرکت با نصب قفل الکترونیکی مقابل برقی اسپانیایی,قفل برقی زبانه ای,ضامن دار و برقی کردن دربب ورودی,شرکت,اتاق,آپارتمان,شیشه ای با فریم و قفل آپارتمانی با نصب قفل برقی OPENERSS اسپانیا کاربرد دارد.

قفل برقی درب چوبی اتاق دربازکن الکترونیکی ریموتی رمزی کارتی اثرانگشتی کنترل تردد

قفل برقی درب چوبی اتاق دربازکن الکترونیکی ریموتی رمزی کارتی اثرانگشتی کنترل تردد

قفل برقی درب اتاق اسپانیایی O&C :

قفل برقی درب اتاق,قفل الکترونیکی درب طلافروشی,قفل برقی اسپانیایی OPENERS&CLOSERS,قفل مقابل برقی اسپانیایی,قفل برقی درب اتاق,قفل برقی درب ورودی مناسب جهت درب های طلافروشی,صرافی,آزمایشگاه,ورودی های آپارتمانی می باشد.قفل برقی درب چوبی قابل کنترل و مدیریت توسط رمز,کارت,اثراتگشت و ریموت می باشد.قفل برقی درب چوبی متشکل شده از دو بخش مغزی و فریم آماده جهت نصب بر روی درب های آپارتمانی می باشد.

فروش قفل برقی درب چوبی ضد سرقت اتاق واحد آپارتمان سرویس بهداشتی مگنتی مغناطیسی ضامن دار

فروش قفل برقی درب چوبی ضد سرقت اتاق واحد آپارتمان سرویس بهداشتی مگنتی مغناطیسی ضامن دار

قفل برقی درب اتاق و نکات امنیتی :

قفل برقی درب اتاق,در باز کن برقی الکترونیکی ضامن دار درب ورودی و قفل الکترونیکی درب طلافروشی میتواند درب مدل های گوناگون طراحی گردد در مد اول این قفل فقط به عنوان زبانه خلاص کن و سهولت تردد کاربرد دارد و در مد دوم نصب این قفل همراه قفل های مغناطیسی پیشنهاد می گردد و قفل های مغناطیسی در نوع شفتی و با نصب توکار کانلا امنیتی بوده و کاربرد در هر زمانی که بخواهد می تواند آنرا فعال کند و قفل ها به صورت شفت یا میله داخل درب فرو رفته و درب کاملا امنیتی می شود.

قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی و پایه آماده مخصوص :

قفل برقی درب اتاق,قفل الکترونیکی درب طلافروشی,قفل مقابل برقی اسپانیایی,قفل الکترونیکی درب شرکت,قفل برقی درب ورودی,قفل الکترونیکی درب آرارات الکترونیک مدل OPENERS به همراه براکت یا پایه مخصوص درب های آپارتمانی می باشد و همگی سر هم شده و آماده نصب می باشند.جهت برقی کردن درب های آپارتمانی و درب های اتاق کاربرد و می توانیم از طریق ریموت کنترل,رمز,کارت,اکسس کنترل,سیستم های RFID,اثرانگشت,کلید شستی,چشمی مادون قرمز,سیستم اس ام اس کنترل کنترل کنیم.

قیمت قفل درب چوبی دربازکن برقی الکترونیکی اتاق مدیر منشی اسپانیایی 12 ولت زبانه دار توکار مغناطیسی

قیمت قفل درب چوبی دربازکن برقی الکترونیکی اتاق مدیر منشی اسپانیایی ۱۲ ولت زبانه دار توکار مغناطیسی

قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی و موارد مناسب نصب :

قفل برقی درب اتاق,دربازکن درب ورودی چوبی اتاق شرکتی,قفل الکترونیکی درب طلافروشی,قفل مقابل برقی اسپانیایی,قفل برقی صرافی,قفل الکترونیکی درب شرکت,قفل برقی درب ورودی,قفل الکترونیکی درب ورودی و اتاق به صورت مگنتی در سیستم های کنترل تردد درب های آپارتمانی بسیار مهم می باشند مانند درب های طلافروشی,آژانس هواپیمایی,درب های آزمایشگاه,ورودی و خروجی اتاق و شرکتی.قفل برقی درب چوبی OPENERS قابل نصب بر روی کلیه درب های آپارتمانی با فریم چوبی و فلزی می باشد.

نصب قفل برقی درب اتاق فقط بر روی درب های آپارتمانی و برقی کردن درب های ورودی و خروجی :

نصب و راه اندازی قفل برقی درب اتاق,درب بازکن درب صرافی قفل مقابل برقی اسپانیایی و برقی کردن درب چوبی فقط مختص درب هایی می باشد که چوبی می باشند و برای درب های سنگین و درب هایی که به دنبال افزایش ضریب ایمنی هستند به هیچ عنوان مناسب نیست و پیشنهاد نمی گردد.

خرید قفل درب برقی اتاق فروش دربازکن الکترونیکی مقابل برقی اسپانیایی در چوبی لولایی

خرید قفل درب برقی اتاق فروش دربازکن الکترونیکی مقابل برقی اسپانیایی در چوبی لولایی

قفل برقی درب اتاق و شبهات تغییر پیدا کردن قفل و کلید و سیستم درب :

نصب قفل برقی درب اتاق بر خلاف تفکرات بسیاری از مشتریان و کسانی که میخواهند درب ورودی آپارتمانی را ریموتی کنند بدون هیچ تغییری در ساختار درب و کلید و قفل درب می باشد و این سیستم به سیستم های قبلی روی درب افزوده می گردد و قیمت قفل برقی زبانه دار,قفل مقابل برقی اسپانیایی نزدیک به قیمت قفل معمولی درب آپارتمانی می باشد.

قیمت قفل برقی درب اتاق و برقی کردن درب آپارتمانی و شباهت ساختاری با قفل های برقی درب نفررو و ورودی ساختمان :

قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی و برقی کردن درب آپارتمانی همراه قفل الکترونیکی درب شرکت شباهت بسیار زیاذی با قفل های حیاطی و نفررو درب ساختمان دارد و همانند این قفل ها بر روی درب نصب و درب تماما برقی و الکترونیکی می گردد.

قفل الکترونیکی برقی درب اتاق مگنت مغناطیسی ضامنی خاردار کنترل تردد ریموت رمز کارت هوشمند rfid

قفل الکترونیکی برقی درب اتاق مگنت مغناطیسی ضامنی خاردار کنترل تردد ریموت رمز کارت هوشمند rfid

قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی و عملکرد فنی خلاف جهت قفل های مغناطیسی :

بررسی قیمت قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی و قفل الکترونیکی درب شرکت عملکردی مانند قفل های درب حیاطی دارند و در مد کاری NO فعال می شوند و عملیات قفل انجام می گیرد و بالعکس قفل های مغناطیسی که در مد NC فعال و قفل می شوند می باشد.

نحوه کارکرد و قیمت قفل برقی درب اتاق و برقی کردن درب آپارتمانی آرارات الکترونیک OPENERS :

قیمت قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی و قفل الکترونیکی درب شرکت,قفل برقی درب ورودی باید بسیار دقیق توسط کارشناسان متخصص انجام گیرد و دقیقا قسمت مغزی قفل با محاسبات دقیق نصب و راه اندازی شود و کارکرد قفل به این صورت می باشد که به طور اتوماتیک زمانیکه درب بسته می شود درب قفل می شود و تنها در صورت فرمانی که از طریق مدیر سیستم اعمال می گردد درب باز می شود.

نحوه کنترل و مدیریت پس از نصب قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی شرکت یا فلزی آپارتمانی :

کنترل و مدیریت دربی که بر روی آن قفل برقی درب اتاق نصب شده است می تواند از طریق ریموت,رمز,کارت,کلید الکترونیکی,اثرانگشت,فرمان اس ام اس موبایل,بلوتوث,نرم افزار اندروید صورت گیرد که هر کدام از موارد با توجه به کاربری و نیاز مشتری توسط کارشناسان آرارات الکترونیک کارشناسی و اجرا می شود.

نصب توکار با قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی مناسب :

قیمت قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی و قفل الکترونیکی جهت درب شرکت,قفل برقی الکترونیکی آپارتمانی به صورت توکار نصب می شود و هیچ گونه دسترسی از بیرون واحد جهت خرابکاری و نفوذ ندارد.

نحوه عملکرد فنی  و اطلاعات قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی شرکت و قیمت قفل مقابل برقی :

عملکرد قفل های برقی درب چوبی (قفل برقی درب اتاق) بر عکس قفل های مغناطیسی می باشد بدین صورت که با اعمال برق نیروی الکتریکی و مغناطیسی خلاف فعال و در نتیجه نیروی خلاف الکترومغناطیسی را در قفل داریم و سیستم غیر فعال و قفل باز می گردد و با قطع برق قفل همچنان بسته و سیستم درب قفل باقی می ماند و تفاوت قیمت قفل مقابل برقی در نوع ساختار و برند می باشد.

اطلاعات فنی و قابلیت های قفل برقی درب اتاق,قفل مقابل برقی اسپانیایی :

۸ تا ۱۵ ولت ac – dc

زبانه قابل تنظیم تا ۳ میلیمتر

آلیاژ بدنه بسیار مقاوم

تحمل وزن و فشار تا ۲۰۰ کیلوگرم

قابل نصب بر روی انواع درب چوبی و فلزی آپارتمانی

نصب بدون خرابکاری و تغییر در ساختار درب

کارکرد در مد NO در برخی مدل ها NC

قابل نصب بر روی انواع درب چپ گرد و راست گرد

قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد(ریموت-کدینگ-اثرانگشت-RFID-رمز)

قفل های برقی توسط سانترال مخصوص قفل های برقی آرارات الکترونیک مدل AT1200 قابل کنترل و مدیریت در صورت درخواست ریموتی می باشند.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


This site is protected by WP-CopyRightPro