خنثی کننده لیبل DEACTIVATOR جداکننده تگ مگنت

نویسنده:   تاریخ انتشار:  دسته: گیت فروشگاهی, محصولات | بدون دیدگاه

خنثی کننده لیبل DEACTIVATOR جداکننده تگ مگنت

گیت فروشگاهی به لحاظ کارایی و کاربری به چندین بخش تقسیم می گردد و فقط با نصب گیت فروشگاهی کارمان تمام نمی شود در ارتباط با تگ های سخت مانند تگ گلفی,تگ صدفی,تگ عدسی,تگ مدادی پس از نصب این تگ ها بر روی اجناس مرحله اول را پشت سر می گذاریم سپس در مرحله بعدب و پایانی باید پس از فروش اجناس دزدگیر کالایمان را در نوع تگ سخت توسط جداکننده تگ DETACHER یا مگنت از کالا جدا و و در ارتباط با تگ های لیبلی مانند لیبل امنیتی بارکدی و ساده تگ لیبلی کالایمان را خنثی و بسوزانیم تا عملیات فروش و حفاظت از کالا به درستی سیکل کاری خود را ادامه دهد .

مگنت دزدگیر لباس یا جداکننده تگ گیت فروشگاهی با قدرت های گوناگون در بازار موجود می باشند و واحد قدرت مگنت های گیت فروشگاهی گاوس GAUSS می باشد که هرچه ای مقدار گاوس بالاتر باشد قدرت آن بیشتر و طبیعتا قیمت بیشتری خواهد داشت . جداکننده تگ یا مگنت جهت جداسازی انواع تگ ها در سیستم های کاری گوناگون گیت های فروشگاهی AM-RF-EM استفاده می شود و هر سیستم مگنت مخصوصی ندارد .مگنت های استاندارد و با قدرت زیاد و مناسب دارای قدرت ۶۰۰۰ گاوس به بالاتر می باشند که با نام های گوناگونی از جمله جداکننده سوپر گیت فروشگاهی,جداکننده گلفی,جداکننده تگ RF,جداکننده تگ AM یا جداکننده مخروطی گیت فروشگاهی معروفند ولی در نهایت قدرت مگنت مهم و کاربردی می باشد .

مگنت جداکننده سوپر گیت فروشگاهی

مگنت جداکننده سوپر گیت فروشگاهی

 

جداکننده گلفی گیت فروشگاهی

جداکننده گلفی گیت فروشگاهی

 

مگنت مخروطی گیت فروشگاهی

مگنت مخروطی گیت فروشگاهی

 

خنثی کننده لیبل LABLE DEACTIVATOR مورد استفاده جهت خنثی کردن و سوزاندن لیبل های امنیتی دارای مدل های متنوع و با قدرت و امکانات گوناگونی می باشد در مورد خنثی کننده لیبل های امنیتی تفاوتی که در کارایی با مگنت تگ دارد در این است که تگ های سخت مانند تگ گلفی به صورت فیزیکی جداسازی انجام می پذیرد ولی در مورد خنثی کننده ها و سوزاندن لیبل امنیتی این کار به صورت فرکانسی و امواج صورت می پذیرد و در برخی مدل ها پس از سوختن لیبل امنیتی,خنثی کننده با صدای بوق و روشن شدن چراغ به کاربر آلارم سوختن موفقیت آمیز لیبل امنیتی را می دهد و در مدل های معمولی تر این امکان وجود ندارد و تفاوت قیمت ها در امکانات خنثی کننده ها می باشد . خنثی کننده های لیبیل بر خلاف مگنت ها دارای فرکانس های کاری گوناگون می باشند و مناسب هر نوع لیبل RF و لیبل AM گیت فروشگاهی خنثی کننده لیبل همان سیستم باید مورد استفاده قرار بگیرد . انواع خنثی کننده های لیبل :

خنثی کننده RF فرکانس رادیوئی

خنثی کننده AM فرکانس میدان مغناطیسی

خنثی کننده EM فرکانس الکترومغناطیسی

خنثی کننده لیبل امنیتی گیت فروشگاهی ساده

خنثی کننده لیبل امنیتی گیت فروشگاهی ساده

 

خنثی کننده لیبل امنیتی آلارم و چراغ دار

خنثی کننده لیبل امنیتی آلارم و چراغ دار

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


This site is protected by WP-CopyRightPro